Hakkimizda

Kocaeli Balatacılık Yedek Parça - Hakkimizda

Kocaeli Balatacılık Yedek Parça'ya Hoşgeldiniz...

Kocaeli Balata Ltd. Sti 1990 yilinda kurulmus ve kuruldugu günden itibaren geliserek Türkiye’nin balata sektöründe ürün pörtfeyi en genis sirketi olmayi basarmistir. 30’a yakin markanin temsilciligini bünyesinde barindiran sirketimiz 2.000 çesit ürün grubuyla, kavisli fren balatasi, disk fren balatasi, debriyaj balatasi, sanayi ve makine balatasi, disk fren aynasi, fren merkezi ve fren ana merkezi konusunda hizmet vermektedir.

Kocaeli Balata  Türkiye sanayisinin, makine balatasi ihtiyacinin tamamini karsilayarak yabanci ülkelerden yüksek fiyatlarla balata ithal edilmesi zorunlulugunu ortadan kaldirmis ve yüksek kalitede üretim yaparak sanayinin gelismesine yardimci olmustur.

Kocaeli Balata ’nin öncelikli amaci; müsteri tatminkarligini, kullanilan son teknoloji ve takim ekip çalismasi ile en yüksek düzeyde tutmaktir.

Günümüzde Türkiye pazarinda 1500 üzerinde müsterisine kaliteli hizmet veren Kocaeli Balata güvenilir satis ve dagitim agina sahiptir.

Genis ürün yelpazesine sahip sirketimiz, satis sonrasi müsteri memnuniyetini ilke edinmis ve sektörde hak ettigi yeri almistir.

 

Becerilerimiz

Zamanında Teslimat

98% 98% Oranında

Tek Tıkla Güvenli Alışveris

100% 100% Oranında

Müşteri Mennuniyeti

96% 96% Oranında

Kolay İade

100% 100% Oranında

Vizyon & Misyon

Eryaz Bilgi Teknolojileri; Ulusal ve uluslararası kurumsal pazarda, müşterilerimizle beraber büyüyerek sektörün önde gelen teknoloji firması ve proje bazlı lider iş ortağı olmaktır.
Yazılım sektöründeki en yeni teknolojileri kullanılarak her aşamada kurumsal müşterilerimizin yanında olan güvenilir, profesyonel ve entegratör iş ortağı olmak.

Kurumlara katma değerli hizmetler sağlayarak "kaliteli hizmet - uygun fiyat - müşteri memnuniyeti" anlayışı ile özel teknoloji hizmetleri sunmak,

Müşterilerimizin, kendi sektörlerindeki rekabet avantajı sağlamalarına yardımcı olarak; bilişim teknolojileri pazarındaki yaratıcı, yenilikçi ve lider bir firma olmaktır.
Sektöründeki şirketler arasında kalitede lider olabilmek amacıyla; sunduğumuz ürün, hizmet ve çözümlerin sağlanması için gerekli olan tüm tedbirleri almak, müşterilerimiz ile uyum içerisinde çalışmak ve sistemimizin sürekliliğini etkin kılmaktır.

Style Switcher

12 Predefined Color Skins Top Bar Color Layout Style Patterns for Boxed Version